Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Малинова долина
550 €
1 075.71 лв.

(13.75 €, 26.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:36 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в ж.к. Малинова Долина, София.

Жилището от 40 кв.м е разположено на 2-ри етаж в нова пететажна сграда от 2025 г. Изложението Запад осигурява приятна светлина.

Разпределението включва входно антре, всекидневна с кухненски бокс и спален кът, баня с тоалетна. Напълно обзаведен и климатизиран с отопление на ток.
Месечният наем е 550 EUR, в цената е включено и паркомясто.

В близост до имота ще намерите:
- Детска градина 190 в 'Малинова долина'
- Банкомат: UniCredit Bulbank ATM
- Банкомат: ATM BANK UNICREDIT BULBANK
- Магазин: dm България
- Аптека: SOpharmacy
- Автобусна спирка: ХОТЕЛ МАКСИ
- Автобусна спирка: БЛ. 60 СТУДЕНТСКИ ГРАД

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2224305
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 2b177882699579112

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(13.75 €, 26.89 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина